Realitní kancelář Aktiva reality

Poskytujeme profesionální realitní služby, které umožňují splnění přání širokému spektru lidí. Klademe přitom důraz na individuální přístup, který je základem pro kvalitní vztah se zákazníkem.

S pomocí našich partnerských vztahů s finančními domy, jsme připraveni pro každého zájemce, pomoci mu při získávání hypotečních úvěrů.

O nás

Realitní kancelář AKTIVA REALITY provozuje svou činnost jako fyzická osoba od roku 2001 v samém centru Prahy.
Specializací realitní kanceláře je prodej bytů v hlavním městě. Realizujeme též prodej domů a pozemků, a to jak v Praze, tak i v blízkém okolí Prahy. Průměrně je v naší nabídce okolo 500 nemovitostí od přímých zájemců. Dále disponujeme velice obsáhlou a neustále aktualizovanou databází zájemců, kteří se na nás obrátili s požadavkem na vyhledání a zabezpečení koupě jejich vysněné nemovitosti. Těmto zájemcům prostřednictvím propracovaného systému průběžně nabízíme nemovitosti dle jejich poptávky. Využíváme všech kroků k prověření prodávaných nemovitostí, zda jsou v souladu se zákony ČR a důkladně prověřujeme pravdivost nabývacích titulů ke každé, námi nabízené, nemovitosti.

Co nabízíme

Chceme veškeré naše znalosti, získané za léta působení na realitním trhu, uplatnit ve prospěch našich klientů. O jejich spokojnost se stará tým zaškolených makléřů. Každý smluvní vztah při nákupu nemovitostí je realizován prostřednictvím odborných právních služeb spolupracující advokátní kanceláře. Dále jsme schopni klientům obratem sjednat vyřízení hypotéky či úvěru na nákup nemovitosti či zajistit odhad.
Zakázky jsou prezentovány na našich webových stránkách, a také na více jak 15 realitních serverech.

Základem jsou profesionální služby s individuálním přístupem ke každému klientovi.

 

Exported from REALKO